واتس‌اپ به‌زودی مجهز به قابلیت تماس تصویری گروهی می‌شود

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

واتس‌اپ یکی از مهم‌ترین اپلیکیشن‌های پیام‌رسان محسوب می‌شود اما این اپلیکیشن در مقایسه با رقبایی همچون اسکایپ، همواره از یک ضعف بزرگ رنج می‌برد. این ضعف چیزی نبود جز قابلیت تماس تصویری گروهی. اما فیسبوک در کنفرانس F8 2018 اعلام کرد که واتس‌اپ در ماه‌های آینده مجهز به قابلیت تماس تصویری گروهی می‌شود. در مورد جزییات این مشخصه اطلاعات چندانی نداریم اما می‌توانیم بگوییم که این قابلیت از ۴ نفر پشتیبانی می‌کند و از طریق گوشی‌های هوشمند هم می‌توان از آن استفاده کرد.

هرچند سابقه‌ی قابلیت تماس تصویری واتس‌اپ به دو سال پیش برمی‌گردد، اما این شرکت بنا به دلایل نامعلومی قابلیت تماس تصویری گروهی را ارائه نمی‌کرد. بسیاری از کاربران واتس‌اپ عضو گروه‌های متعدد درون این پیام‌رسان هستند و این قابلیت مطمئنا مورد استقبال زیادی قرار می‌گیرد و در نهایت چنین افرادی برای شرکت در چت‌های تصویری گروهی، دیگر نیازی به ترک این اپلیکیشن نخواهند داشت.