اپل واچ جان یک جوان آمریکایی را نجات داد

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

«دیانا رکتنوالد» (Deanna Recktenwald) در کلیسا نشسته بود که ناگهان اپل واچ او یک هشدار را نمایش داد. این هشدار به خاطر بالا رفتن ضربان قلب «دیانا» از ۱۹۰ بار در دقیقه به نمایش درآمده بود و این هشدار از او می‌­خواست هرچه زودتر به یک بیمارستان مراجعه کند. مادر «دیانا» در مصاحبه با خبرگزاری ABC گفته: «درخواست یک ساعت هوشمند برای مراجعه به بیمارستان موضوع بسیار نگران‌کننده‌ای محسوب می‌شود. من حتی نمی‌دانستم که این ساعت از چنین قابلیتی بهره می‌برد.»

بعد از مراجعه به یک کلینیک، پرستار آن کلینیک به آن‌ها گفته بود که «دیانا» به موقع مراجعه کرده است. دکترها بعد از بررسی‌های بیشتر، متوجه شدند که «دیانا» از یک بیماری کلیوی رنج می‌برد و عملکرد کلیه‌های او در آن زمان تنها در ۲۰ درصد قرار داشته و به همین خاطر باید در آینده‌ی نزدیک یک کلیه‌ی جدید دریافت کند. مادر «دیانا» بعد از این اتفاق یک نامه برای مدیرعامل اپل، تیم کوک، نوشت و از او به خاطر این ویژگی مهم اپل واچ تشکر کرد. تیم کوک هم در پاسخ به او نوشت: «خیلی خوشحالم که حال دختر شما بهتر است. چنین داستانی به ما انگیزه می‌دهد که بیش‌ از پیش رو به جلو حرکت کنیم.»