کامپيوتر :: خدمات شبکه

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رای)

مشخصات آگهی

شناسه آگهی: 1527
نمایش داده شده: 170
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۵/۰۳
انقضا: ۱۳۹۸/۰۸/۰۱

توضیحات

** فروش انواع پچ پنل هاي فيبرنوري 12،24،48،96،144 پورت فيبرنوري با فريم ادابتور هاي SC / LC / FC در سايز هاي 1U.2U.3U ** فروش انواع پيگتيل هاي فيبرنوري سينگل مود( Single Mode) و مالتي مود (Multi Mode) با کانکتور هاي SC / LC/ ST /FC / Din. MTRJ/ E2000 و در سايز هاي مختلف 1m. 2m,3m. 5m 10m, 15m , .... ** فروش انواع ادابتور هاي فيبرنوري SC / LC / FC / ST / DIN در انواع سينگل مود( Single Mode) و مالتي مود (Multi Mode) به صورت Simplex & Duplex **فروش انواع پچ کورد هاي فيبرنوري سينگل مود( Single Mode) و مالتي مود (Multi Mode ) با کانکتور هاي SC-LC / SC-SC / LC-LC / FC-SC / ST-ST / DIN- DIN / FC-LC / ST-SC / ST-LC / FC-FC/MTRj-MTRj **فروش انواع يراق الات فيبرنوري هوايي Tension Set, Suspension Set, جهت دکل هاي گرد و هشت ضلعي با ابعاد قطر هاي مختلف از 8 سانت تا 40 سانت

راه های ارتباطی

شماره تماس 22894600
نام و نام خانوادگي: فائزه اهني ها
کانال تلگرام: ---
کانال اينستاگرام:
ساعت کاري: ---

موقعیت

تهران
خيابان شريعتي-روبروي متروي شريعتي - برج مينا-طبقه 3-واحد 7